Наградиха победителите в Ученическата волейболна лига

Кметът на Община Разград Добрин Добрев връчи тази вечер част от купите и медалите на победителите в 15-тата Ученическата волейболна лига – съобщават от пресслужбата на местната управа.

Подобно състезание се провежда само в Разград – припомнят организаторите от Спортен клуб „Спорт за всички”-Разград. Турнирът се провежда с подкрепата на Община Разград и Регионалното управление на образованието. Спонсори на състезанието са Румен Димитров и Наталия Обрешкова.

В тазгодишното волейболна надпревара участваха 120 състезатели от 12 отбора от две възрастови групи. Срещите се играха в спортната зала на ПГПЧЕ”Екзарх Йосиф”.

След последните срещи Кметът Добрин Добрев и началникът на РУО Ангел Петков връчиха отличията – купи за отборите, класирани до трето място, и шоколадови бонбони за останалите извън почетната стълбичка. С медали се окичиха най-полезните състезатели.