Пет медала и купа за трима разградски лекоатлети от престижен турнир в Сърбия

Пет медала и купа спечелиха трима разградски лекоатлети от престижен турнир в Сърбия – съобщават от СКЛА”Лудогорец” на официалната Фейсбук страница на клуба.

С най-високи постижения на турнира „Athletic Meeting Lion Jump Tsaribrod” е Лъчезар Вълчев. Той е спечелил златния медал в тройния скок при юношите с резултат 14.57м., а в скока на височина спечели сребърен медал със 180см.

Николай Тодоров е с два бронзови медала – в скока на височина и в тройния скок с 13.77м.

Димана Йорданова е сребърна медалистка в тройния скок с 12.36м.

Димана и Лъчезар са получили и парични премии за постигнати съответно 3-ти и 4-ти най-силен резултат на турнира, а Лъчезар и купа за най-техничен състезател на турнир.

Участието на състезателите стана възможно благодарение на Лудогорско пиле – уточняват още от клуба.