“Лудогорец” започна първенството с победа

“Лудогорец” започна с победа в първенството efbet Лига – съобщава клубният сайт.
Шампионите удариха с 2:0 новака в групата “Царско село”. Двата гола за успеха бяха дело на Клаудио Кешеру. Румънският национал се разписа в 6-ата минута от дузпа и в 65-ата.
“Лудогорец” имаше превъзходство през целия мач и пропусна по-изразителна победа.
Заради реванша с “Ференцварош” в сряда Стойчо Стоев даде почивка на основните футболисти, като срещу “Царско село” участие взеха двама таланти от школата на клуба – Доминик Янков и Иван Йорданов. Те се понравиха с някои отлични отигравания и заслужиха аплодисментите на публиката на стадион “Ивайло”.
Срещата се игра във Велико Търново, за да се запази новото тревно покритие на “Лудогорец Арена” за предстоящия реванш от квалификациите на Шампионската лига с “Ференцварош”.
“ЛУДОГОРЕЦ” – “ЦАРСКО СЕЛО” 2:0
1:0 Клаудио Кешеру (7′) – дузпа
2:0 Клаудио Кешеру (66’)
Лудогорец: Ренан, Сисиньо, Терзиев, Форстър, Манолев, Юсеин (63 – Битон), Янков (73 – Йорданов), Баджи, Жоржиньо (67 – Лукоки), Бакалов, Кешеру
Царско село: Димитров, Й. Минев (55 – Кавдански), Даскалов, Андерсон, В. Минев, Кацаров, Евертон (72- Георгиев), Георгиев, Ната (72 – Балджийски), Антуи, Минчев