„Амета холдинг“: Денят на светите братя Кирил и Методий, на българската азбука, просвета и култура е един от най-сплотяващите празници за българите

„Амета холдинг” АД, “Пилко” ЕООД и Лудогорско пиле“ честитят 24 май на жителите на Разградска област!

Денят на светите братя Кирил и Методий, на българската азбука, просвета и култура е един от най-сплотяващите празници за българите.

В този ден благодарим на своите учители, от които сме научили не само да четем и пишем, а и да бъдем достойни  хора!

Поздравяваме творците – пазители на българщината, съхранили предавания през вековете дух на предците ни.

Не пропускаме да отправим поздравления и към учениците, пред които стои предизвикателството да усвояват знанията и уменията, които ще са им необходими, за да сбъднат своите мечтите си. Приветстваме старанието на първолаците, които тъкмо са научили буквите и пожелаваме успешен старт в живота на абитуриентите.

На всички желаем здраве, вдъхновение и успехи по пътя, който следват!

Честит празник!

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *